21. března 2009 -  "Klondike 2009" - OPERACE STAV NOUZE

KDE: Brdské Hřebeny ( býv. raketová základna zvaná Klondike )   http://management.blog.lupa.cz/2006/02/18/nejtajnejsi-mista-ceske-republiky-verejne-zpristupnena/

Účast: Legi, Archy, Rico  + Žoldák PLZEŇ = Vojta !!!!

    Report z akce dodá Archy ... :o

 

scénář k akci z pera Mr. Petři

Dohoda o umístění radaru na území Brd je podepsána. Ministři podlehli lobování americké strany a jejich konta se naplnila k prasknutí. Názory většiny občanů, jejich původních voličů, už je dávno nezajímají. To vytváří prostor pro radikální hnutí pod názvem Rudý únor. Zde se bez ohledu na bývalou politickou příslušnost sdružují všichni odpůrci jak RADARU tak i všech dalších iniciativ NATO na českém území. Velký ohlas má toto hnutí i v armádě ČR. Znechucení příslušníci speciálních sil dokonce zakládají ozbrojenou buňku této organizace. To vše však až poté co na veřejnost prosákla informace, že ministryně obrany slíbila v opilecké pýše povinné odvody do Afganistanu a vyhlášení války všem islámským národům. A to vše jen za slíbené pěvecké angažmá do Metropolitní opery v New Yorku. Hnus a znechucení z naší politické scény dovedou naše vojáky k zoufalému činu. Požádají mezinárodní mírové hnutí o pomoc. To se už ale dávno změnilo v silně militantní organizaci a místo kreslení transparentů tajně zbrojí. Do toho všeho navíc zasahují Rusové a ozývá se i nesmrtelný Usáma, který se navzdory všem předpokladů skrývá někde ve východní Evropě. Situace se všem vymyká z rukou. Ochranka právě dokončeného vojenského objektu vpouští zcela bez podezření do budoucího prostoru pro radar další a další „pozorovatele a novináře“. Ochranka - parta důchodců beroucí 50Kč na hodinu - ani neprohlíží zavazadla všech příchozích a tak se do areálu postupně dostává většina radikálů i se svými zbraněmi. Je to nesourodá směska nadšenců a problémových fanatiků. Z celé Evropy se tito odpůrci amerikanizace sjeli sem aby vyjádřily své názory a podpořily politiku nevměšování se mezi národy. Bohužel média značně překroutila původní prohlášení a proto byli všichni aktivisté prohlášeni za teroristy a příslušníci AČR za zrádce. Politici v rámci svého zviditelnění odmítli jakýkoliv dialog a odjeli na své právě zakoupené ostrovy u Dubajských břehů.

Státy NATO odmítly účast svých jednotek na této akci a tak se americké velení rozhodlo pro vlastní kroky. Ale ani prostí Američané už nevěří v politiku věčné války za demokracii, už dávno ví, že demokracie znamená vládu zbohatlíků, svoboda že je policejní stát a svoboda projevu je jen lichocení mocným. Vlna odporu v „nejlepší“ armádě světa proti zbytečnému umírání zasahuje mnoho jednotek. Afroameričané, Portorikánci, Hispánci a Mexičané, kteří tvoří drtivou většinu vojenského personálu, se odmítnou zúčastnit této akce. Velení US ARMY proto iniciuje nábor dobrovolníků, ale i těch je poskromnu. Proto oslovuje bezpečnostní agenturu Blackwaters a ta zakázku přijímá. Operace Stav nouze může začít.

vstup do prostoru, zdravící Petřa

jedna ze strážních věží

Archy, Rico ... v pozadí vlevo Venca

Legi a jediný zůčastněný žoldák Vojta

Rico, Archy ... palebný post na střeše

jedna ze tří ramp (pro mobilní radiolokátor)

Rico

Archy

Vojta nad jedním z vchodu do bunkru

Archy / Rico

Legi / Rico

konzultace na mrtvolišti

ostrostřelec ... LEGi

na jedné z radiolokačních ramp

Legi, Archy

pohled z rampy na další - sousední

pohled na nájezd

okolní krajinka

opět tři králové (obraný palpost na střeše)