05. října 2008    "Jandovka"

KDE: Špičkový terén : okolí Jandovi skály ( prostor mezi dálnicí a jejím přivaděčem u Ejpovic )                      

Účast: Legi ...    + žoldáci  West, Tati, MaKu, Pěťula, Mates ... a několik nových rekrutů ;-)

    Již tradiční nedělní "open" trénink na Jandově skále ... v režii Žoldáků Plzeň a Legionářů.  Začátek byl stanoven na osmou hodinu ranní u závory pod lesem. Chtěl jsem oprášit "samíka" a trošku ho protáhnout po polních cestách, ale po cca 2 měsících klidu naskočil jen tak tak.  Ráno bylo studené a mlžný opar zahaloval okolí ... marně jsem čekal na "army base" ... naší základně, zda dorazí někdo z legošů či místních Tymákovských žoldáků. Bohužel, již předem avizovaná nemohoucnost některých střelců se 100% potvrdila a k Jandovce jsem tedy vyrazil sám.  Byl jsem rád, že alespoň sem dorazilo pevná jádro žoldáků ( West, MaKu, TaTi + Pěťula s Matýskem ) a několik dalších airsoftových veteránů ( ten s reflexním nosňákem + Archy ).   Byl avizován i příjezd jednotky ISAF, ale kluci si asi spletli čas na naší polokouli a dorazili s dalšími Plzeňskými válečníky až na devátou ;-).  Ale i přes to, se nás nakonec sešlo cca 20 střelců .... ideální počet na rozumnou akci ve zvoleném prostoru.

    Dali jsme několik rychlých her na Jandovce, v rokličkách a u přivaděče. "Nepřítel" - US mix. ISAF, Radek, Jarin a Ardie, byl tentokrát zvlášť nebezpečný a několikrát se kluku, podařilo nám hezky zatopit - zvlášť ten jejich sniper byl hustej ;-). Ale jinak bych řekl že se jednalo o dobrej a vyrovnanej boj. Rád jsem poznal staro-nový střelce (Archy) a po dlouhé době zase pokecal s Lubošem (sorry že Tě jmenuji :o) a Jarinem ... škoda jen že sebou neměl pár dalších kluků z JPP.

    Završením nedělního tréninku bylo vystopování dvou civilních narušitelek a společná družba ... pokračující pod krycím názvem "KRMELEC", ke které se několik odvážlivců odhodlalo.  Jen doufám kluci, že víte kdy je to na medvěda !!!!

12.10.2008  vypracoval LEGi        

Jarin

žoldák Matýsek

starý-nový válečník ARCHY

žoldák TaTi

West a Peťula

airsofťáci

L. a Casey

Legi ... 01

Legi ... 02

L a L ... bacha svítí mu nosňák

Peťula sleduje "roštěnky" :o

naši hřebci ;-)

A a A ... kontakt zprostředkuje Peťula !!!!

A a A ... a nebo pan MaKu :-D