10. srpna 2008    Křest ohněm ... na Maršálu

KDE: Zalesněné rokliny pod Maršálem                      

Účast: Legi, Lado, Reno, Vojta  ... dále Žoldáci: MaKu, TaTi, Lofík ... + nováčci: Rico, IvošŠ, Zbyněk a JetDay  + hosté: US z Rokycan   

    Po vcelku pozitivním průběhu předešlého Tymákovského setkání jsme se rozhodli pořádat podobné "tréninky" častěji s přizváním ostatních airsofťáků. A jelikož se pomalu,ale jistě začíná rýsovat už i početnější členská základna naší malé Legion Etrangére .... rozhodl jsem se nové kluky otestovat v terénu.  Byl jsem moc rád že naším pozváním nepohrdlo několik Žoldáků a svoji účastí nás poctili i US z Rokycan.  Bohužel, tentokrát Matýska chválit nebudu .... i když přislíbil svoji a Žitovo účast, ba dokonce jsme kvůli němu posunuli termín akce na neděli .... Mates se na sobotních hasičských závodech ožral jako prase a na nedělní "trénink" již nedorazil :-(  A tak se nás sešlo cca 13 odhodlaných střelců, které jsme rozdělili do dvou skupin, podle výkonu zbraní a zkušeností.

    Začátek akce nezačal poměrně šťastně ..... moje skupina padla do léčky a byla zdecimována prudkou palbou amíků ....., střed smahnul Reno a levé křídlo Lado s IvošŠem také povolilo ... jen Maku vesele utíkal svým pronásledovatelům a nečekaně jim dle Westovo školy vpadával do zad :-D.  Na mrtvolišty sčítáme další ztráty :  Lado ... nefunkční MP5 (prasklý mechabox), jeden z US očesal kola na svojí M16 a chlapák IvošŠ (jeden z nováčků) mne rozsypal plný pytlík kuliček,. to-by zase nebyla taková tragédie, ale on je začal sbírat a i s jehličím a lesní hrabankou dávat zpět do sáčku (mezi tu poslední zbylou munici).

    Dále již akce proběhla bez větších komplikací (když nepočítám ty vyplašené houbaře a postřeleného psa) a my stříleli co se dalo. Musím zde pochválit "Rica" který (jak to sám nazval) si dnes prodělal svůj airsoftový křest ohněm .... a já doufám že v budoucnu rozšíří  řady naší Legion Etrangére.  Dále se nám začíná dobře stmelovat Renovo střelecká parta z pojišťovny a i úderná síla jednotky strýc Lado dostal novou posilu .... chlapáka IvošŠe, se kterým nyní tvoří středovou formaci :-). .... jen tak dál hoši.

    Akci jsme zakončili krátce po poledni kdy se většina střelců ještě přesunula k Legimu na základnu, pokecat u pivka a rozebrat "nemocnou" MP5-ku strýce Lada. Bohužel se potvrdilo, že dekorační zbraně made-in China nevydrží tolik co značkový kvér od CA nebo TM.  Prasklý mech po vystřílení cca 600 kuliček není zrovna dobrá vizitka.   Pokud-by,  jen čirou náhodou, měl někdo doma starý mechabox II a chtěl jej odprodat ... písněte prosím na Legi74@seznam.cz  díky.

dva chlapáci ... Ivo a Lado

grupe I.

Grupe II.

Lado a jeho nemocná MP5

teď už jí má v packách IvošŠ ... a a a křuplo v ní !

hosté z Rokycan

Legi a Lado

Vojta

JetDay

Ivo ... krčící a bojující

TatI, Maku a Zbyněk

Lofík ... ten jeho kvér je dost dobrej :-)

US ( Ardy ? )

Reno a Legi ... staří parťáci ;-)